Adwokaci

Jako adwokat w swojej pracy kieruję się przepisami prawa oraz zasadami etyki zawodowej. Dochowuję tajemnicy zawodowej, udzielając wsparcia każdej osobie, która potrzebuje porady obejmującej gałęzie prawa, w których się specjalizuję.

Świadczę pomoc prawną dla osób poszukujących wsparcia w zakresie prawa cywilnego: rzeczonego, rodzinnego, opiekuńczego oraz spadkowego i innych. Proponuję wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorców oraz osób chcących zgłosić upadłość konsumencką. 

Naszą misją jest świadczenie usług adwokackich na jak najwyższym poziomie. Nasza Kancelaria Prawna specjalizuje się w różnorodnych dziedzinach prawa, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu odpowiednią pomoc. Dzięki konstruktywnej współpracy z adwokatami będącymi jednocześnie specjalistami z różnych dziedzin i wspólnemu dążeniu do określonych celów możliwa jest bardziej efektywna praca na rzecz naszych Klientów.

Sprawdź również: Adwokat EłkPrzedsiębiorcom szukającym prawnik nieruchomosci Warszawa zapewniam stałą i wszechstronną obsługę prawną polegającą m.in. na doradztwie w bieżących sprawach, sporządzaniu umów, weryfikowaniu umów przed ich podpisaniem, rozwiązywaniu kwestii pracowniczych, prowadzeniu spraw przed sądami i organami administracyjnymi, egzekwowaniu zadłużenia od kontrahentów, sporządzaniu regulaminów, analizowaniu zagadnień administracyjnych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.